Kung.png
cropped-56157838_2349989281889394_404950

Kung Donnaphas - Thajské masáže

Môžete si vybrať masáž v trvaní 30, 60 a 90 minút. Okrem tradičnej thajskej masáže si môžete vybrať aj thajskú olejovú masáž, thajskú masáž horúcim olejom, olejovú masáž bylinkovými vankúšikmi.

Masíruje aj deti a tehotné ženy.

rado gacko.jpg

Rado Gacko - Klasické masáže

Sme radi, že môžeme medzi nami prívitať ďalšiu mužskú posilu. Rado sa masírovaniu venuje už niekoľko rokov (od strednej školy).


Za tých pár rokov mu pod rukami prešlo už niekoľko tisíc ľudí. Od profesionálnych športovcov až po ľudí, ktorí nikdy na masáži neboli a prišli len '' vyskúšať '' , čo to je masáž.

Rado je vyštudovaný masér. Preto vo svojom portfóliu ponúka veľa typov masáží:

 • Klasické

 • Športové

 • Lávové

 • Reflexné

 • Celotelové i čiastočné

 

Ako masáž podľa svojich skúseností popisuje sám Rado?

„Dobrá masáž je niečo neopísateľné, cítite sa ako keby ste boli o 10 kg ľahší. Pohyb, ktorý vám bolo za ťažko spraviť, alebo niekedy aj nemožné spraviť, tak je úplne bezproblémový.“

Ako má vyzerať dobrá masáž? Má masáž bolieť? Keď vás nebolela, tak to bola zlá masáž? – to sú otázky, s ktorými sa dennodenne potýka od svojich klientov.

"Masáž vám musí byť hlavne príjemná!


Každý máme iný prah bolesti, rôzne stuhnutú svalovú hmotu. Masér sa musí vedieť prispôsobiť, ako vášmu telu tak aj vám. Vy ste pánom počas masáže. Keď je pre vás masáž jemná, poviete nech masér pritlačí a naopak, ak chcete plakať od bolesti, tak poviete aby masér ubral na sile.

Nezabúdajte masáž vám musí byť príjemná. Nebudete predsa chodiť na niečo z čoho máte strach, že nebude môcť týždeň správne fungovať.

Som veľmi rád že sa budem môcť s vami stretávať. Tým, že mám ešte iné pracovisko, tak si budeme musieť nájsť v tom systém ale nebojte sa ešte nikdy som nepovedal niekomu NIE, keď sa chcel dohodnúť na masáži.

Prajem Vám pekný deň!"

Lenka Zábavčíková - Klasické masáže

Lenka je príkladom človeka, ktorý dokáže od základov zmeniť život v istote a isť si za svojím snom.

Pri starostlivosti o svoje 3 deti si našla čas a pred dvoma rokmi absolvovala masérsky kurz. Priviedli ju k nemu práve pozorovanie jej detičiek a svojej blízkej rodiny. Túžila im pomôcť od bolestí chrbta. Sama masáže milovala. Fascinoval ju ten úžasný pocit uvoľnenia, blahodárne účinky masáže a navodenie psychickej pohody.

Aké masáže môžete u Lenky zažiť:

 • Klasická masáž

 • Športová masáž

 • Lymfomasáž - Je určená nielen pre človeka s ťažkosťami, ale rovnako aj pre zdravých ľudí, dokonca sa môže aplikovať športovcom pred výkonom na očistenie sa a aj bezprostredne po výkone na rýchle odplavenie únavových látok z tela. Okrem očisty, detoxikácie a regenerácie, ktorú ponuka, je úžasná aj pri opuchoch (lymfedémoch), po chirurgických ošetreniach – jazvy atď..

 • Anticelulitídna masáž

 • Kozmetická lymfodrenáž tváre

 • Celotelová i čiastočná

„Veľmi sa teším, že sa budeme stretávať v tak úžasných priestoroch, akými je práve Jogová izbička. Verím, že nájdete v tomto uponáhľanom čase, po celom náročnom dni práve u nás ten POKOJ, HARMÓNIU, RELAX a UVOĽNENIE, ktoré potrebujete a spravíte si deň KRAJŠÍ.“